Salaspils amatierteātris

Režisore: Edīte Neimane

Salaspils amatierteātris darbojas kopš 2002.gada. Teātra sastāvā ir aktīvi un radoši cilvēki, kuri savā brīvajā laikā izzina teātra mākslas pasaules filozofiju, psiholoģiju un saskarsmes burvību.

Laikā no 2002. līdz 2017. gadam iestudēts 21 iestudējums. Teātra mērķis ir daudzveidīgu teātra formu attīstība, kas nozīmē gan inovatīvu formu ieviešanu, gan atbalstu klasiskajām tradīcijām.

Teātris guvis atzinību gan Latvijas amatierteātru festivālos, gan starptautiskos festivālos Lietuvā, Bulgārijā, Austrijā. Teātra repertuārā ir bijuši gan latviešu autoru – R. Blaumanis, L.Stumbre, Ē. Vilsons, N.Vētra- Muižniece, A.Čaks Ē.Ādamsons, R. Briedis, R. Auškāps, M.Zīle, gan ārzemju autoru – M.Fermo, Ž.Anuijs,  A.Kasona, A.Strindbergs,  Ē.Kestners – darbi. Pašlaik  teātra repertuārā ir gan izrādes  bērniem-  Ē.Vilsons „Īkstīte”, Ē.Kestners „Punktiņa un Antons”, kā arī M.Zīle „Trīs košas dāmas” un A. Strindberga „Jūlijas jaunkundze”- ar šo izrādi teātris jaunajā sezonā piedalījies vairākos starptautiskos festivālos. Jaunākais darbs ir izrāde „Domājot par Frīdu…”, kas ir stāsts par meksikāņu gleznotājas Frīdas Kallo likteni un mīlestību.

Nodarbības notiek k/n „Rīgava” Teātra zālē:

  • pirmdienās/trešdienās plkst.18.30 – 21.30

Tālrunis uzziņām: 26013115
E-pasts: pjafa@tvnet.lv